Home & living

Hoe Keukens De Abdij Trademart & TICA combineert

dinsdag 26/05/26

Voor Keukens De Abdij vullen Trademart en TICA elkaar perfect aan tijdens het inkopen. Door beide locaties te combineren, kunnen ze gericht inkopen en tegelijk nieuwe inspiratie opdoen.

Wij kopen zowel in bij Trademart als bij TICA. Die combinatie werkt voor ons heel goed omdat beide verdiepingen elkaar mooi aanvullen.

Maïté - Keukens De Abdij

Volgens Maïté ligt de grootste meerwaarde in de combinatie van vaste collecties en directe inspiratie. Bij Trademart vindt Keukens De Abdij sterke showroommerken voor gerichte aankopen, terwijl TICA aanvult met trendproducten en seizoensartikelen.

Door beide locaties te combineren, ontstaat een uniek en gevarieerd assortiment.

Van gerichte aankopen tot nieuwe inspiratie

Een inkoopdag start meestal met een duidelijke planning. Op voorhand wordt bekeken welke producten, stijlen of thema’s nodig zijn voor toekomstige projecten, toonzalen of winkelpresentaties. Bij de showrooms worden afspraken met merken gecombineerd met gerichte bestellingen, waarna TICA aanvullt met nieuwe producten en trenditems.

Het fijne is dat je tijdens één bezoek heel efficiënt verschillende stijlen, merken en prijspunten kan combineren.

Maïté - Keukens De Abdij

Een sterker en completer assortiment

Bij Trademart ligt de focus vooral op basiscollecties en vaste merken waarmee op lange termijn wordt samengewerkt. TICA biedt dan weer trendy items, seizoensdecoratie en kleinere accessoires die sneller inspelen op actuele trends en impulsaankopen. Vooral voor beurzen vormen die snel beschikbare trendproducten een grote meerwaarde.

Door beide locaties te combineren, is het assortiment sterker en completer geworden. Volgens Maïté kan Keukens De Abdij daardoor sneller vernieuwen en tegelijk een herkenbare stijl behouden in de showrooms.

Nieuwe ideeën ontstaan uit interieurtrends, social media, klantenreacties en bezoeken aan Trademart en TICA.

Meer variatie, creativiteit en efficiëntie

Voor retailers die beide locaties nog niet combineren, ziet Maïté vooral voordelen in de combinatie van sterke merken, showroomervaring, flexibiliteit en direct beschikbare producten.

Je haalt het beste uit twee werelden: enerzijds de sterke merken en professionele showroomervaring, anderzijds de flexibiliteit, inspiratie en directe beschikbaarheid van producten. Het zorgt voor meer variatie, creativiteit en efficiëntie tijdens het inkopen.

Maïté - Keukens De Abdij

De ervaring met Trademart en TICA is dan ook erg positief. Vooral de sterke combinaties tussen merken en producten zorgen voor meer variatie, creativiteit en efficiëntie tijdens het inkopen.

We zijn vooral tevreden over de sterke combinaties die we kunnen maken met de merken en producten die beschikbaar zijn.

Maïté - Keukens De Abdij

Ontdek het zelf

Combineer tijdens één bezoek sterke merken, showroomcollecties en direct beschikbare trendproducten voor jouw winkel of project.

Ontdek Trademart & TICA